День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

6 лютого 2024 року День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

В нашому закладі освіти було проведено тиждень «Безпечного Інтернету» з 04.02.2024 по 09.02.2024 року, під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Вчитель інформатики     із 2-ми класами розгадували ребуси, логічні задачі, за допомогою графічного редактора створювали малюнок «Комп’ютер майбутнього», фантазували та малювали аватарку (власного Інтернет користувача). Із 3-ми класами взяли участь у вікторині, турнірі «Юні інформатики» створили планшети-буклети на тему «Безпечний Інтернет». Та із 4-ми класами переглядали навчальні відео, виконували інтерактивні вправи, створювали колажі на тему «Безпечний Інтернет» працювали над створенням матеріальних моделей. Тиждень «Безпечного Інтернету» для учнів був цікавий, пізнавальний, розвивальний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *