Екологічний місячник (03.04-28.04.23)

В рамках екологічного місячника в Початковій школі № 2 були проведені різноманітні заходи спрямовані на екологічне виховання молодших школярів.

Коло спілкування на групі подовженого дня «Світ пташок дарує нам весна»,  де учні вивчали птахів рідного краю, вчилися дбати про них, берегти їх.

Під час роботи майстерки-розмальовки учні дізнавалися про роль води в навколишньому середовищі, про те як і чому потрібно бережливо ставитися до водних ресурсів.

Під час проведення акції «Бережіть первоцвіти» учні знайомилися із різноманітними первоцвітами рідного краю, із квітами, занесеними до Червоної книги, дізнавалися, чому їх потрібно берегти і як це потрібно робити. Дізнавалися багато цікавої інформації про первоцвіти.

Також учні разом із своїми педагогами та батьками активно озеленювали територію закладу зеленими насадженнями: квітами, кущами, деревами. Вчилися правильно висаджувати рослини, доглядати за ними і радіти їхній красі.

Як можна зустрічати  весну без веснянок і гаївок? І тому діти водили хороводи, співали гаївки, веснянки, закликали у рідний край весну-красну. Багато цікавого дізнались про народні традиції і обряди.

В очікуванні Великодня шкільний вестибюль перетворився в казковий сад з пасхальними композиціями, які під час колективної роботи підготували учні , а допомагали їм у цьому батьки та педагоги.

А ще наші вихованці під час екологічного місячника були юними дослідниками, які досліджували явища природи, проводили різноманітні  досліди та спостереження.

Також учні брали участь у космічних подорожах, дізнавались багато цікавого про таємниці космосу. Проведені заходи присвячувались Дню космонавтики.

Дню Землі учні присвятили свої малюнки на асфальті, якими показали красу нашої Землі та закликали до її збереження та години спілкування «Бережімо Землю!»

Як сортувати сміття, щоб зберегти довкілля,  діти навчалися у Гуфі-центрі та у школі.

Велике захоплення викликала в учнів 1-Д класу чудова екскурсія в кінологічний центр, де учні багато цікавого дізнались про собак. Велике задоволення отримали від спілкування з ними.

Бібліотека теж не залишилася осторонь заходів, які присвячені екологічному місячнику.

Виставка до Дня Землі «Екологія: ми відповідальні за майбутнє».

Операція-рейд  «Допоможи книзі»

26 квітня з учнями третіх класів проведено годину спілкування  “Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам”ять”. Під час виховної години обговорено масштаби Чорнобильської катастрофи, подвиг ліквідаторів та сучасне відновлення природного середовища у зоні відчудження.

Дякуємо всім учням, батькам і педагогам за участь у заходах, присвячених екологічному місячнику!

Explore the gaming realm at Hotel Glory's kingdom of games , where the realm is yours.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *