18.01.2024 року в Початковій школі №2 був незвичайний день він мав яскраву назву «Кольоровий день». Кожен клас обирав собі яскравий колір.

Синій колір – це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення.

Жовтий колір символ тепла, радощів і поваги. Це – колір золота і стиглого колоса, через які він уособлює Сонячне світло. Він – колір Божественної величі та слави.

Фіолетовим кольором квіти цвітуть.

Символ чарівності й дружби несуть.

Крокуси, тюльпани,фіалки айстри та бузок.

І сплетемо з них вінок. 

Червоний колір радості, тепла, любові, енергії.

Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя.

Білий — це найсвітліший з кольорів, символ чистоти і невинності. Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом’якшує емоції

Протягом дня  ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів допомогли зробити день в початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.  «Кольоровий день» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *