Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 років.Об’єктом геноциду було українське селянство, яке на той час становило 79% від усього населення.

У Початковій школі №2 було проведено виховну годину на тему: «Свічка пам’яті жертв Голодомору», виготовлено аплікації «Свічки пам’яті», годину спілкування «Україна пам’ятає – світ визнає»   присвячено  90-им роковинам Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні та вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

«Україна у своїй історії пережила багато трагічних сторінок. Однією із найтрагічніших та найтяжчих із них став Голодомор, який тричі вчиняв комуністичний режим. Мільйони безневинних українців були замордовані голодом та померли страшною смертю. Радянська влада намагалась знищити нас як націю, заборонити все українське – мову, культуру, традиції, стерти українську ідентичність. На жаль, історія повторюється. Росія вкотре здійснює геноцид проти українців. Нинішня російська жорстока агресія спрямована на знищення нас як нації, на знищення нашої держави. Але ми ніколи не здамося і не підкоримося російським окупантам. Їм не вдалось та ніколи не вдасться зруйнувати наш дух. Ми обовʼязково вистоїмо та переможемо!»

Учні 2-А 2-В, 4-В, 3-Ж  класу,  долучилися до акції «Запали свічку» та вшанували пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *