Початковій школі №2 з гордістю і великою шаною відзначався День Збройних Сил України

6 грудня в Початковій школі №2 з гордістю і великою шаною відзначався День Збройних Сил України. Свято було встановлено до відзначення Постановою Верховної Ради «Про День Збройних Сил України» від 19 жовтня 1993 року № 3528-XII у день прийняття Верховною Радою України в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України».

Сьогодні важко переоцінити роль українських захисників, які зі зброєю в руках виборюють право нашого народу на життя, державність, власну мову та культуру. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. Ризикуючи своїм життям, наші військові виборюють таку жадану для всіх перемогу, відстоюють наше споконвічне право на свободу та незалежність у тяжкій, незламній боротьбі, вкотре доводячи неабияку мужність та відвагу.

Ми пам’ятаємо і ніколи не забудемо ту ціну, яку сьогодні кожен з нас платить, захищаючи Батьківщину. Кожне втрачене життя, кожне отримане поранення залишає незникаючий слід у душах українців.

Ми низько вклоняємося перед героїзмом і самовідданістю наших захисників та захисниць, пишаємося Вами та безмежно дякуємо кожному і кожній, хто мужньо дивиться в очі ворогу, приймає бій і бореться за Перемогу! Сил вам, стійкості, витримки, непохитної віри, надійного тилу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *