День єднання — свято в Україні, встановлене 16 лютого 2022 року Указом Президента України. Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого визначене Днем єднання в Україні. Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

У нашій школі 16 лютого було проведено ряд заходів, які були спрямовані на виховання почуття патріотизму, на зміцнення командного духу, цілеспрямованості та протистояння інформаційній ворожості.

Класні керівники 1-4 класні провели ранкові зустрічі, інформаційні хвилинки, години спілкування «Україна понад усе», «Єдина і нероздільна наша Україна». Класні керівники 1-ших класів та педагог організатор і заступник з виховної провели флешмоб «Моя єдина Україна». Учні разом із учителями приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного гімну України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *