День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у  школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у  школі були проведені тематичні заходи.

День 22 січня в нашій школі був доволі насиченим. На великій перерві учні 3-х класів взяли участь у флешмобі «Тільки в єдності наша сила»  та декламували вірші про Україну, також  всі разом заспівали державний гімн України.

Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.

Класні керівники та вихователі групи продовженого дня  підійшли до проведення заходів креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: читали вірші, створювали кола єднання, серце єдності,виготовляли проекти про Україну.

Проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *