19 березня – День народження нашої легендарної Ліни Костенко, великої поетеси й однієї з найвідоміших українських жінок.

Ліну Костенко називають символом гідності і волелюбства нашого народу. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, її  творчість вражає геніальністю.

Як відомо, народилася вона 19 березня 1930 року в місті Ржищеві на Київщині, є лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка за роман у віршах «Маруся Чурай» та багатьох інших  літературних нагород. Письменниця усім своїм життям і творчістю засвідчує несхитну мужність, палку любов до України.

Видатна  письменниця-шістдесятниця підтримує країну, після повномасштабного вторгнення росії на територію України своїм гнівним словом. Як і раніше, вона наснажує дух наших захисників ЗСУ та нескореного народу своєю найсильнішою зброєю – патріотичним, гнівним словом. ЇЇ ім’я стало символом безумовної справжності.

Тож побажаймо НАШІЙ ЛІНІ, як часто називають геніальну письменницю сучасності, міцного здоров’я та довгих років життя під мирним небом України!

            В Початковій школі №2 була проведена виховна година «Яка вона – Ліна Костенко»  в 2-А класі з нагоди Дня народження Ліни Костенко де діти розповідали вірші, біографію великої поетеси, також розгадували ребуси, кросворди, прийняли участь у вікторині та були нагородженні медалями «знавці творчості Ліни Костенко».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *